درباره ما | ارتباط با ما | نقشه سایت        
 
  1. بیانیه در قبال هتک حرمت به شهدای مدافع حرم [۱۴۰۱/۰۵/۲۳ ساعت ۱۲]
  2. اینستاگرام کنگره سرداران و 2500شهید نجف آباد [۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ساعت ۱۰]
  3. کانال ایتا کنگره سرداران و 2500شهید نجف آباد [۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ساعت ۱۰]
  4. کانال تلگرام کنگره سرداران و 2500شهید نجف آباد [۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ساعت ۰۹]
  5. ارتباط با واتساپ کنگره سرداران و 2500شهید شهرستان نجف آباد [۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ساعت ۰۹]
 
آخرین اخبار
 نظرسنجی
تا چه حد با کنگره شهدای شهرستان نجف آباد آشنا هستید؟ ؟
1 : بسیار زیاد (1708 رای)
24 % 
2 : زیاد (1345 رای)
19 % 
3 : متوسط (1185 رای)
17 % 
4 : کم (1095 رای)
15 % 
5 : بسیار کم (1736 رای)
25 % 

معرفی سایت به دوستان

پیوندها
 
سایت مقام معظم رهبری

آمار سایت
تعداد شهدای ثبت شده : 2485
تعداد اخبار ثبت شده : 45
تعداد افراد آنلاین : 4
کل بازدیدها : 4271647
بازدید های امروز : 265
بازدید های دیروز : 869

 
 
درباره ما
 
بزرگداشت سرداران و 2500 شهيد شهرستان نجفآباد، مجالي است براي پالايش و تکامل فرهنگ از آلايش و تهاجم دشمن، بيشك براي استمرار حركت معمار فقيد انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (قدس سره الشريف) و انشاءالله اتصال آن به قيام مهدي موعود (عج الله تعالي فرجه الشريف) بايد زواياي پيدا و پنهان اين ستارگان درخشان دوران دفاع مقدّس را براي مردم تبين و الگوسازي كرده تا انشاءالله جوانان با نصبالعين قرار دادن آنان همچنان در راه دفاع از دين و مرز و بوم و غيرت و جوانمردي اين آب و خاك همّت نمايند و بايد حقِّ بزرگي را كه شهداي خطهي علم و شهادت (نجفآباد) بر گردن آيندگان دارند، ادا كرد و اميد است بتوانيم با برنامهريزي مناسب اين چهرههاي منوّر را همچون خورشيدي تابان، چراغِ راهِ آينده نمائيم.
کنگره بزرگداشت سرداران و 2500 شهيد شهرستان نجفآباد نسيم معطري است که بار ديگر عطر دلانگيز آن لالههاي بهشتي را بر مشام جان زمينيان تکرار ميکند و پرتو هدايتي از کهکشان روشن آن رفتگان درخشان فرا راهِ رهروان و آيندگان قرار ميدهد. تماميّت اين عزم عظيم و صلاحيت اين کار کبير در گرو حمايتِ بيدريغ و همکاري همه عزيزاني است که ميراثدار افتخارات گذشته و پاسدار اعتبارات امروز و خواستار انتظارات آيندهاند.
باشد تا با استعانت از ذات باري تعالي، در پرتو رهنمودهاي مقام معظم رهبري در حفظ ارزشهاي والاي شهادت و ترسيم الگوهاي فضيلت و تصوير چهرههاي ناب و برجستهي انسانّيت و با همکاري و همراهي خيلِ عظيم مسئولان متعهد، هنرمندان فرزانه و امّت شهيدپرور بتوانيم اين امر مهم را به سرانجام برسانيم.
 
کنگرۀ بزرگداشت سرداران و 2500 شهید شهرستان نجفآباد، در اوایل سال 1383 با همّت و پیگیری فرماندهان وقت لشکر8 نجفاشرف طی یک گردشکار و در دو مرحله با کسب موافقت فرماندهان کل وقت سپاه (سردار سرلشکر رحیم صفوی و سردار سرلشکر عزیز جعفری)  تأسیس شد.
 
کمیتۀ جمعآوری و حفظ آثار
با تشکیل کمیتۀ جمعآوری و حفظ آثار شهدا، دریافت و جمعآوری آثار مکتوب، وصیتنامه، تصاویر شهدا و رزمندگان انجام شد و ثبت خاطرات خانواده شهدا و رزمندگان در مرحلۀ بعد در دستور کار قرار گرفت. همزمان کمیتۀ رایانه اطلاعات بهدست آمده را به صورت الکترونیکی و دیجیتال ثبت، فرآوری و آمادۀ بهرهبرداری نمود. با برنامهنویسی رایانهای کلیۀ اطلاعات، دستهبندی شده و از نظر آماری به بهترین شکل برای مراجعهکنندگان قابل دسترسی قرار گرفت که این الگو با بازدید مسئولان سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مرکز، به استانهای دیگر نیز معرفی شد.
كميتۀ تألیف و نشر
كميتۀ تألیف و نشر کنگرۀ شهدای نجف‌آباد فعالیت خود را در سال 1385 آغاز کرد. در گام نخست و به مناسبت گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سرداران شهید حاج احمد کاظمی و حاج غلامرضا یزدانی اقدام به انتشار دو کتاب نمود.
این کمیته در وقفه‌ای چهار ساله با بهره‌گیری از استعدادهای شهرستان،  ضمن  برگزاری دوره‌های آموزش نگارش و نویسندگی و شرکت در کارگاه‌های تاریخ شفاهی، اقدام به جذب علاقمندان در زمینۀ مصاحبه و جمع‌آوری اطلاعات و اسناد و نگارش کتاب کرده و در اواخر بهمن‌ماه 1389 بار دیگر فعالیتش را در زمینۀ نشر  دنبال نمود.
با تأسیس نشر ستارگان درخشان زیر نظر مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه صاحب‌الزمان (استان اصفهان)، همکاری متقابلی صورت پذیرفت و تا اکنون آثار کنگره با مجوز نشر این انتشارات منتشر می‌شود.
تمامی مراحل تولید کتاب –  به جز مرحلۀ اخذ مجوز، که توسط ناشر انجام می‌شود –  در کنگره، صورت می‌پذیرد.
تولیدات کنگره در زمینۀ نشر در دو دستۀ نشریات و کتاب جای می‌گیرد. از این بین نشریات نجف در کربلا به دو صورت ماهنامه و گاهنامه چاپ و منتشر شده‌اند.
 
سایر کمیته‌ها
از سال 1391، به منظور برگزاری اجلاسیۀ ملی، ستاد کنگرۀ شهدای نجفآباد با تشکیل کمیتههای چهاردهگانه فعالیتهای خود را گسترش داد. این کمیته‌ها عبارتند از:
1. کمیتۀ جمع آوری و حفظ آثار شهدا
2. کمیتۀ رایانه
3. کمیتۀ تألیف و نشر کتاب
4. کمیتۀ فرهنگی، هنری و تبلیغات
5. کمیتۀ تحقیق و پژوهش
6. کمیتۀ تربیت بدنی
7. کمیتۀ مهندسی و نمایشگاه ها
8. کمیتۀ ایثارگران
9. کمیتۀ روابط عمومی و رسانه و کارگردانی برنامۀ اجلاسیۀ ملی
10. کمیتۀ یادواره ها
11. کمیتۀ طرح و برنامه ریزی و مالی
12. کمیتۀ خواهران
13. کمیتۀ اداری و پشتیبانی
14. کمیتۀ مدعوین
فعالیت‌های کنگرۀ شهدای نجف‌آباد پس از برگزاری اجلاسیه، در قالب کمیته‌های محدود ادامه می‌یابد. با فعال شدن بخش تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گام‌های ارزشمندی در ثبت وقایع و خاطرات از مبارزات مردم  انقلابی و ایثارگر نجف‌آباد برداشته شده است که مطالب آن ثبت و منتشر خواهد شد.
© در جهت ترویج فرهنگ دفاع مقدس و شهادت هر گونه کپی برداری از محتوای سایت (با ذکر منبع) بلامانع است . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا